Hastanelerde çok uzun süreler yatan çocuklarımız ve başlarında bekleyen annelerimiz için hediyeler dağıtacağız. Anneler ne kadar pozitif olursa bu çocuklarına yansır ve tedavileri daha başarılı olur. Özellikle onkoloji bölümünde yatan ve kemoterapi gören hastaların en önemli ilacı moral ve motivasyondur. Burada ki amaç bir ihtiyacı karşılamak değil anneleri gülümsetmek, onların kalplerine bir nebzede olsa ufak bir dokunuş yapmaktır. 

Tabi sadece anneler ve çocuklar değil nöbet tutan doktorlarımız ve hemşirelerimize de bu hediyelerden vereceğiz. Onlar da işlerine daha sıkı sarılır, hastalarına daha iyi bakarlar düşüncesiyle. 

Çıktığımız bu yolda önümüzde çok kısa bir süre olmasına rağmen Türkiye’nin her yerinden destek gördük. Özellikle annelere hediye verecek olmamız tüm anneler tarafından ilgiyle karşılandı. Önce Ankara’da bir hastane düşüncesiyle hareket etmiştik ancak tüm Ankara ve arkasında İstanbul ve İzmir illeri dahil oldular. Diğer tüm illerden de talepler geldi ancak o illerde organize olamadık. Şimdilik bu 3 ilimizde organizasyonumuzu gerçekleştiriyoruz. Bundan sonra daha büyük projelere imza atacağımız ortada.

Bu kapsamda 3 büyük ilimizde annelere, doktorlara ve hemşirelere 650, çocuklara 600 adet hediye dağıtacağız. Toplamda 1250 adet hediye dağıtmış olacağız. Gerçekten bu rakamlara ulaşacağımızı tahmin etmiyorduk. Sonuçta 600 den fazla annenin gülümsemesine ve 600 den fazla çocuğun mutlu olmasına sebep olacağımız için bizlerde çok mutluyuz. 

İlgi gösteren, destek veren, işbirliğinde bulunan herkese ve tüm sponsorlarımıza  gönülden teşekkürler.

300 adet şalımız Annelere dağıtılmak için hazır.
Annelere çorap, havlu, şal, para cüzdanı…